کانال تلگرام فرش ماشینی
فرش ماشینی - برنامه اندروید

درباره فروشگاه فرش ماشینی

به نام خدا
فروشگاه فرش ماشینی (گالری فرش زارعی) که در زمینه ی فروش فرش های ماشینی (هزارشانه ، هفتصدشانه، پانصدشانهتابلو فرش، قالیچه، کناره، روفرشی، فرش فانتزی، فرش اتاق کودک و فرش مهدکودک ها و وسایل مورد نیاز برای نگهداری فرش در منطقه ی بازار تهران دارای سابقه ی طولانیست هم اکنون برای رفاه حال خریداران اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کرده است.
مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهمتر کمبود وقت سبب می‌شوند که امروزه خرید الكترونيكي به يكي از ابزارهاي لازم و ضروری برای هر بنگاه اقتصادي درآيد.  فروشگاه آنلاین فرش زارعی، با هدف ایجاد و تسهيل ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان کالا ایجاد گردیده است.

اطمینان از برند و اصالت شرکت تولیدکننده فرش نیز یکی دیگر از عواملیست که ما آن را به شما اطمینان میدهیم. تمامی فرش های موجود در فروشگاه فرش ماشینی کاملا اصل و اورجینال است.

همچنین تمامی فرش های فروشگاه فرش ماشینی به همراه دوسال بیمه فرش (برای اولین بار در ایران بیمه مخصوص فرش ماشینی از فروشگاه فرش ماشینی ارائه شده است) به شما عزیزان ارائه میشود.

نشانی نمایشگاه و فروشگاه فرش زارعی : تهران - خیابان مصطفی خمینی - پلاک  177

تلفن تماس : 33553180-021

نمابر : 33506839-021

نشانی پست الکترونیکی : info[a]farshmashini.com

 

به روزترین پایگاه اینترنتی فروش فرش ماشینی در ایران
فروشگاه فرش ماشینی © 2018